Dentální hygiena

Klášterec nad Ohří

hygiena

Dentální hygiena je jedním ze základních bodů moderní stomatologie. Je důležitá, jak pro celkové zdraví pacienta a tak i pro kvalitní, estetické a trvalé ošetření u zubního lékaře. S pomoci profesionální péče dentální hygienistky si zachováte zdravý a zářivý úsměv.

V rámci dentální hygieny nabízíme:

  • Instruktáž čištění zubů s kartáčky v ústech pacienta
  • Odstranění zubního kamene ( ručními nástroji, ultrazvukem)
  • Pískování zubů (odstranění pigmentací přístrojem Air Flow®)
  • Bělení zubů (kombinované bělení – Purewhitening)
  • Pravidelné kontrolní návštěvy

Simona Rotová, DiS.

Jmenuji se Simona Rotová a jsem dentální hygienistka. Vystudovala jsem na Gymnáziu a SOŠ v Klášterci nad Ohří a poté jsem absolvovala Vyšší odbornou školu zdravotnickou, obor Diplomovaná dentální hygienistka, v Karlových Varech. Po absolutoriu v roce 2013 jsem pracovala dva roky v Karlových Varech, a poté jsem šla na mateřskou dovolenou. V roce 2018 jsem začala pracovat zde, v Klášterci nad Ohří, v nové zubní ordinaci u MDDr. Viktora Ilavského. 

Absolvovala jsem různá školení, z nichž mohu zmínit především Týden čistých zubů pana doktora Jiřího Sedelmayera, který je tím nejlepším kurzem pro dentální hygienistky. 

Moje práce je zároveň mým koníčkem, dělám ji s láskou a s nejlepším vědomím pomoci všem svým, i novým pacientům. Pokud máte jakýkoliv problém s dásněmi, nevíte, jaký zubní kartáček či jakou velikost mezizubního kartáčku vybrat, ráda Vám s tím pomohu. Na dentální hygienu stále přibírám nové pacienty. 

Chcete-li si zachovat své zuby po celý život, musíte se o ně umět starat. Čistý zub nemůže onemocnět, myslete na to!

Cert1
Cert2